Don't go to the circus

21. července 2009 v 23:11 | Labi |  !!!!!STOP TÝRÁNÍ!!!!!
Ivy můžete pomoci .. nenavštevujte cirkusy se zvířátky a odhovárajte od toho i ostatních. Nemám nic proti cirkusů pokud tam nevystupují zvířata. Lidé ještě za toto utrpení zvířat platí a mnohdy se na tom smejú ..

Zde máte několik rad:

1. Nenavštěvujte cirkusové představení se zvířaty.

2. Nenavštěvujte ani otevřené zvěřince, které jsou u každého cirkusu.

3. Vysvětlete svým dětem, pokud chtějí navštívit cirkus, že zvířata zde chovaná nejsou v dobrých podmínkách. Vezměte je raději na procházku v přírodě nebo do dobré zoologické zahrady, kde jsou pro zvířata kvalitní podmínky.

4. Napište dopis svému nahraditelné na městském úřadě, kde se povolují jednotlivá cirkusová vystoupení, aby neposkytovaly cirkusům se zvířaty možnost vystupovat ve vašem městě. Z příkladů v cizině je vidět, že je toto možné a je spousta příkladů měst, kde takové cirkusy nesmějí vystupovat.

5. Upozorněte příslušnou veterinární správu na přítomnost cirkusu ve vašem městě (cirkusy se někdy opomíjejí vůbec přihlásit - což je jejich povinnost) a vyžádejte si zde kontrolu a písemné výsledky. Veterinární správa je při podezření na špatné zacházení se zvířaty povinna reagovat a sdělit vám výsledky kontroly.

zdroj:

ale přeložila sem to :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama